Повітря сольових печер зміцнює імунітет, благотворно впливає на легені і дихальні шляхи, знімає нервову напругу і т. д. Але у багатьох виникають сумніви з приводу позитивного ефекту сучасних соляних кімнат, тому вони хочуть отримати відгуки людей, вже використали її.

Соляна кімната — це сучасний аналог природної соляної печери, відомої своїми цілющими властивостями ще з давніх часів. У соляній кімнаті завдяки спеціалізованому обладнанню постійно підтримується певна температура, тиск і вологість повітря, концентрація різних іонів солі, що надають благотворний вплив на організм.

Соляні пари надають оздоровчий ефект на організм людини.

Як влаштована зцілювальна печера :

складається з 2 кімнат

  • Операторська — технічне приміщення, в якому розташовуються галогенератор, вентиляційна система та інше обладнання для повноцінного функціонування штучної соляної печери.
  • Оздоровча — приміщення для прийняття процедур  . Крім незвичайної релаксуючою обстановки, затишних, оточуючих тіло крісел, спеціальних ламп і стерео системи, оздоровча кімната обладнана телевізором.

 Відвідувати соляну печеру можна всією родиною.

Інтервал між курсами встановлюється лікарем в індивідуальному порядку. Зазвичай потрібно 2-3 курси на рік і одне щотижневе відвідування для профілактики та підтримки ефекту після курсу.

Обережно: особливі вказівки!

Знай, що перед та під час відвідування печери не можна:

* Терти очі руками — можна отримати солянй опік (якщо перебуваєте з дитиною – тоді уважно за цим стежте в цьому відношенні).

* Використовувати парфуми і косметику.

* Годувати дитину перед процедурою і піддавати його фізичним навантаженням за годину до сеансу.

* Перебувати в оздоровчій кімнаті в одязі з штучних тканин (зазвичай видають змінний одяг або прикривають простирадлом на час сеансу).

* Пити воду протягом півгодини після процедури.

Після закінчення кожної процедури слід вимити руки.

Як слід дихати в соляній печері під час процедури?

Застосовують 2 види дихання в залежності від локалізації захворювання:

  • Якщо хвороба зачіпає нижні відділи дихальної системи (гортань, легені, бронхи, трахея), то дихати ротом: потрібно зробити глибокий повільний вдих, на секунду затримати дихання, а потім так само не поспішаючи видихнути.
  • Якщо хвороба гніздиться у верхніх відділах дихальної системи (носова порожнина і все з нею пов’язане), то дихати краще носом.

При такому роздільному диханні лікувальний ефект посилюється.


      Не втрачайте можливість , підправити  собі та рідним здоров’я.  Здоров’я – це найбільший скарб , бережіть себе.